YellowCube (7.x-1.0-beta6) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Currency
pt: Moeda

en: view
pt: ver

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Test
pt: Testar

en: Save
pt: Guardar

en: Method
pt: Método

en: Display title
pt: Mostrar título

en: Production
pt: Produção

en: Rate
pt: Taxa

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Machine name: @name
pt: Nome de máquina: @name

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro ao processar @operation com os argumentos: @args
