YellowCube (7.x-1.0-beta6) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය
