YellowCube (7.x-1.0-beta6) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Development
sk: Vývoj

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Currency
sk: Mena

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Save
sk: Uložiť

en: Method
sk: Metóda

en: Display title
sk: Zobrazovaný názov

en: Commerce
sk: Obchod

en: Production
sk: Produkcia

en: Rate
sk: Sadzba

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Machine name: @name
sk: Strojový názov: @name

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
