YellowCube (7.x-1.0-beta6) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Development
sv: Utveckling

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Currency
sv: Valuta

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Save
sv: Spara

en: Method
sv: Metod

en: Display title
sv: Titel för visning

en: Production
sv: Produktion

en: Rate
sv: Betygsätt

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: Machine name: @name
sv: Maskinläsbart namn: @name

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args
