YellowCube (7.x-1.0-beta6) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Currency
ur: کرنسی

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Display title
ur: عنوان دکھائیں
