YellowCube (7.x-1.0-beta6) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Currency
af: Geldeenheid

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Test
af: Toets

en: Save
af: Stoor

en: Method
af: Metode
