YellowCube (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Currency
ca: Moneda

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Test
ca: Prova

en: Save
ca: Desa

en: Method
ca: Mètode

en: Display title
ca: Mostra el títol

en: Rate
ca: Impost

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Machine name: @name
ca: Nom de màquina: @name

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
