YellowCube (7.x-1.0-beta6) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Development
da: Udvikling

en: Cancel
da: Annullér

en: Currency
da: Valuta

en: view
da: vis

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Save
da: Gem

en: Method
da: Metode

en: Display title
da: Display titel

en: Production
da: Produktion

en: Rate
da: Bedøm

en: Machine name
da: Internt navn

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: Machine name: @name
da: Maskinnavn: @name

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args
