YellowCube (7.x-1.0-beta6) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Development
es: Desarrollo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Currency
es: Moneda

en: view
es: vista

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Test
es: Prueba

en: Save
es: Guardar

en: Method
es: Método

en: Display title
es: Mostrar título

en: Commerce
es: Comercio

en: Production
es: Producción

en: Rate
es: Votar

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: Machine name: @name
es: Nombre de sistema: @name

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
es: Se ha producido un error al procesar @operation con los argumentos : @args
