YellowCube (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Development
is: Þróun

en: Cancel
is: Hætta við

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Test
is: Prófa

en: Save
is: Vista

en: Commerce
is: Verslun

en: Machine name: @name
is: tölvuvænt nafn: @name
