YellowCube (7.x-1.0-beta6) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Development
jv: Pangembangan

en: Cancel
jv: Batal

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Test
jv: Ujian

en: Save
jv: Simpen

en: Method
jv: Metode

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
