YellowCube (7.x-1.0-beta6) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن
