YellowCube (7.x-1.0-beta6) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Currency
nl: Valuta

en: view
nl: weergeven

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Save
nl: Opslaan

en: Method
nl: Methode

en: Display title
nl: Titel weergeven

en: Production
nl: Productie

en: Rate
nl: Percentage

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Machine name: @name
nl: Systeemnaam: @name

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args
