Yelp (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Node
be: Вузел

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Other
be: Іншыя
