Yelp (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Node
el: Κόμβος

en: Location
el: Τοποθεσία

en: here
el: εδώ

en: Other
el: Άλλο
