Yelp (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Title
es: Título

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: List
es: Listado

en: Cancel
es: Cancelar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Settings
es: Configuración

en: edit
es: editar

en: Save
es: Guardar

en: Node
es: Nodo

en: Location
es: Ubicación

en: here
es: aquí

en: Other
es: Otro(s)
