Yelp (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Node
et: Postitus

en: Location
et: Asukoht

en: here
et: siin

en: Other
et: Muu
