Yelp (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Location
hr: Lokacija

en: here
hr: ovdje

en: Other
hr: Ostalo
