Yelp (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Node
pl: Węzeł

en: Location
pl: Położenie

en: here
pl: tutaj

en: Other
pl: Inne
