Yelp (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Settings
ps: امستنې

en: Other
ps: نور
