Yelp (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Node
ru: Материал

en: Location
ru: Место

en: here
ru: здесь

en: Other
ru: Другое
