Yelp (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Node
sv: Nod

en: Location
sv: Plats

en: here
sv: här

en: Other
sv: Övriga
