Yelp (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: here
te: ఇక్కడ

en: Other
te: ఇతర
