Yelp (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Node
tr: Düğüm

en: Location
tr: Konum

en: here
tr: buraya

en: Other
tr: Diğer
