Yelp (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Node
uk: Матеріал

en: Location
uk: Місце розташування

en: here
uk: тут

en: Other
uk: Інше

en: school
uk: школа
