Yelp (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Location
vi: Vị trí

en: here
vi: ở đây

en: Other
vi: Khác
