Yelp (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: List
ar: قائمة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذه العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Node
ar: العقدة

en: Location
ar: الموقع

en: here
ar: هنا

en: Other
ar: آخر
