Yelp (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Node
bs: Nod

en: Location
bs: Lokacija
