Yelp (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Location
ca: Localització

en: here
ca: aquí

en: Other
ca: Altres
