Yelp (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Node
fa: محتوا

en: Location
fa: مکان

en: here
fa: اینجا

en: Other
fa: ساير
