Yelp (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Node
gu: નોડ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Other
gu: અન્ય
