Yelp (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Node
hu: Tartalom

en: Location
hu: Helyszín

en: here
hu: ide

en: Other
hu: Egyéb
