Yelp (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Location
id: Lokasi

en: here
id: di sini

en: Other
id: Lainnya
