Yelp (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: Cancel
it: Annulla

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Settings
it: Impostazioni

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: Node
it: Nodo

en: Location
it: Posizione

en: here
it: qui

en: Other
it: Altro
