Yelp (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Location
jv: Lokasi

en: here
jv: nag kéné

en: Other
jv: Liyané
