Yelp (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Other
ka: სხვა
