Yelp (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Node
lv: Mezgls

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: here
lv: šeit

en: Other
lv: Citi
