Yelp (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Node
mr: शाखा

en: Location
mr: स्थळ

en: here
mr: येथे
