Yelp (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Other
my: အခြား
