Yelp (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Node
oc: Nosèl

en: Location
oc: Emplaçament

en: here
oc: aicí

en: Other
oc: Autre
