Yelp (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Node
ro: Nod

en: Location
ro: Locaţia

en: here
ro: aici

en: Other
ro: Altele
