Yelp (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Node
sk: Uzol

en: Location
sk: Umiestnenie

en: here
sk: tu

en: Other
sk: Ostatné
