Yelp (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Other
th: อื่นๆ
