Yelp (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Language
es: Idioma

en: Block title
es: Título del bloque

en: Categories
es: Categorías

en: Country
es: País

en: Location
es: Ubicación

en: configure
es: configurar

en: operations
es: operaciones

en: here
es: aquí

en: Add Block
es: Añadir bloque

en: Default Country
es: País predeterminado

en: This action cannot be undone
es: Esta acción no se puede deshacer

en: Max Results
es: Máx. resultados

en: Cache per user
es: Caché por usuario

en: Do not cache
es: No poner en caché

en: Machine Name
es: Nombre de sistema

en: This field supports tokens.
es: Este campo admite tokens.
