Yelp (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: delete
fi: poista

en: Language
fi: Kieli

en: Block title
fi: Lohkon otsikko

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Country
fi: Maa

en: Location
fi: Sijainti

en: configure
fi: Muokkaa

en: operations
fi: toiminnot

en: here
fi: täällä

en: Add Block
fi: Lisää lohko

en: Do not cache
fi: Älä tallenna välimuistiin

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: This field supports tokens.
fi: Kenttä tukee korvauskuvioita.
