Yelp (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: delete
it: elimina

en: Language
it: Lingua

en: Block title
it: Titolo del blocco

en: Categories
it: Categorie

en: Country
it: Paese

en: Location
it: Posizione

en: configure
it: configura

en: operations
it: operazioni

en: here
it: qui

en: Add Block
it: Aggiungi blocco

en: Do not cache
it: Non mettere in cache

en: Machine Name
it: Nome ad uso interno

en: This field supports tokens.
it: Il campo accetta i token.
