Yelp (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Language
ta: மொழி

en: Block title
ta: தொகுதித் தலைப்பு

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Country
ta: நாடு

en: Location
ta: இடம்

en: configure
ta: முறையமை
