Yelp (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Language
ur: زبان

en: Block title
ur: بلاک کا عنوان

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: configure
ur: ترتیب دیں
