Yelp (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Block title
hr: Naziv bloka

en: Categories
hr: Kategorije

en: Country
hr: Država

en: Location
hr: Lokacija

en: configure
hr: prilagodi

en: here
hr: ovdje

en: Add Block
hr: Dodaj Blok
