Yelp (7.x-2.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Yelp
kn: ಯೆಲ್ಪ್
